Recent Posts
  • Samochody w nowoczesnych wydaniach

    Samochody stają się dla wielkiej części naszego społeczeństwa elementami niezbędnymi, ważnym czynnikiem staje się także umiejętne wykorzystywanie pewnych ofert jakie pojawiają się na rynku. Nowoczesne technologie jakie znajdują swoje zastosowanie w samochodach stają się odpowiedzią na zmieniający się rynek motoryzacyjny. Czynnikiem bardzo istotnym staje się że każdy …
  • Transport wodny w Polsce

    Transport wodny odgrywa w Polsce istotną rolę, szczególnie jeżeli chodzi o gospodarkę morską. Wybrzeże w Polsce jest długie i znajduje się na nim wiele portów o zasięgu lokalnym, jak i międzynarodowy, jak chociażby port w Gdańsku. Do Polski przypływa wiele towarów, które następnie są przewożone za pomocą …
  • Płytki Viva Ceramiche, w które warto zainwestować

    Płytki enkaustyczne to płytki ceramiczne, w których wzór lub figura na powierzchni nie jest produktem szkliwa, ale różnych kolorów gliny. Wzór pojawia się inkrustowany w korpusie płytki, dzięki czemu prezentuje się naprawdę pięknie.
Październik 2019
P W Ś C P S N
« Wrz    
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031  

Badaj serce, tak jak badasz silnik w swoim samochodzie!

Aby dobrze zadbać o własny organizm, nie wystarczy odwiedzać lekarza podczas choroby. Profilaktyczne badania, zdrowy tryb życia oraz uprawianie sportu powinno wejść w nawyk każdego człowieka, tego zdrowego także. Jednak kiedy patrzymy na Polaków, odnosimy wrażenie, że wszystkich tych trzech rzeczy unikają jak diabeł święconej wody. Dlaczego? Czy tak niemiłe jest im ich życie?

ECHO serca Poznań

Serce jest naszym motorem i pracuje niezawodnie tylko przez jakiś czas. Później trzeba o nie dbać szczególnie, gdyż nigdy nie wiadomo, co nam zapisano w gwiazdach. Jednym ze sposobów są profilaktyczne badania, które można wykonać w centrum medycznym neoMedica w Poznaniu.

Centrum posiada jeden z lepszych sprzętów diagnostycznych, z którego mogą korzystać wszyscy pacjenci. Ponadto lekarze specjaliści odpowiadają za wszystkie diagnozy, więc po takim profilaktycznym badaniu dopiero można mieć pewność, że wszystko jest w porządku.

Do dokładnego zbadania serca używa się ultrasonografu, a badanie nazywa się ECHO serca w Poznaniu. Wykonuje się je poprzez klatkę piersiową, więc nie jest żądane żadne wcześniejsze przygotowanie.

Badanie Echo serca w Poznaniu można wykonać na każdym pacjencie, niezależnie od jego wieku. Dlatego też często badanie to jest dostępne dla najmłodszych. ECHO serca dzieci w Poznaniu jest badaniem nieinwazyjnym o czym rodzice mogą przeczytać tutaj: https://www.neomedica.pl/oferta/badania-specjalistyczne/badania-kardiologiczne/echokardiokrafia-serca-echo/

Comments are closed.