Nie chcąc rezygnować z upragnionej filiżanki espresso rano czy cappuccino wczesnym popołudniem, warto wyposażyć się w ekspres do kawy w domu. To gwarancja gęstej mlecznej pianki o każdej porze dnia. Chcąc utrzymać gwarancję najwyższej jakości smaku kawy warto zadbać o ekspres. Jednym z niezbędnych elementów jest czyszczenie systemu spieniania mleka dzięki eco multiclean.

Eco multiclean Delonghi multiclean – kompletny poradnik

Ekspres do kawy ulega zużyciu i wymaga okresowej konserwacji. Codzienne użytkowanie przy przygotowywaniu kawy może w rzeczywistości powodować gromadzenie się kamienia w mechanizmie, a także osadzanie się resztek mleka w tych ekspresach do kawy, które również wytwarzają cappuccino i mają ku temu dedykowany system. Delonghi eco multiclean poradzi sobie z każdym zabrudzeniem.

Dlatego nie chodzi tylko o to, aby maszyna działała jak najlepiej, ale także o utrzymanie odpowiedniego poziomu czystości, aby samo urządzenie nie przekształciło się w potencjalny pojemnik na bakterie. Przed przystąpieniem do okresowego czyszczenia ekspresu warto dokładnie zapoznać się z zaleceniami zawartymi w instrukcji obsługi. Ogólna zasada jest taka, że nigdy nie stosuje się agresywnych detergentów. I tu z pomocą przychodzi multiclean Delonghi.

Multiclean Delonghi – podpowiadamy, jak dbać o urządzenie

Wrogiem każdego urządzenia, które stosuje wodę jest kamień. Jednakże w przypadku ekspresów do kawy to także osad z mleka. Nie można zatem pozwolić by resztki zaschniętego i starego mleka psuły smak kawy. Stosowanie Delonghi multiclean to konieczność.

Uzyskując pełną satysfakcję z otrzymanej kawy dzięki zastosowaniu eco multiclean Delonghi multiclean, już nigdy nie zmienicie środków do czyszczenia. Środek sprawi, że będzie można czerpać wszelkie korzyści płynące z picia filiżanki kawy.

 

Kawa to nie tylko napój konsumowany dla walorów smakowych. Choć w przeważającej mierze tak właśnie jest. Jest również ogrom korzyści dla naszego organizmu. Aby jednak te korzyści osiągnąć, zadbanie o czystości ekspresu jest kluczem do sukcesu, do którego Delonghi eco multiclean znacznie nas przybliża.

  Serwis i naprawa pralek Murowana Goślina - Ekspert z naprawy i konserwacji pralek