Paste-Group jest rodzinną firmą, która założona została w 1993 roku w Poznaniu. Wiele lat zbierania doświadczenia i ciężkiej pracy, obecnie owocuje szybko rosnącym gronem zadowolonych klientów, którzy bez cienia wahania zaufali Paste-Group. Salon płytek w Poznaniu tu jeden z najlepszych w Polsce. Posiada szeroką ofertę, w której każdy klient znajdzie odpowiednie płytki dla siebie. Paste-Group nawiązało owocną współpracę z wieloma producentami płytek – polskimi, jak i zagranicznymi. Zagraniczni dostawcy to idealne wyjście dla tych klientów, którzy dla swojego domu poszukują czegoś naprawdę egzotycznego.

Płytki hiszpańskie w salonie

Płytki hiszpańskie Poznań są sprowadzane od hiszpańskich producentów i charakteryzują się fenomenalnym designem, którego ciężko znaleźć na polskich sklepowych półkach. Płytki hiszpańskie to niebywałe piękno, połączone w fantastyczną wytrzymałością. Bardzo dobre parametry techniczne czynią je jednymi z najlepszych. Jest to cenny atut dla klientów wymagających wykończenia wnętrz, które posłuży długie lata.

Płytki włoskie Poznań

Nie ma wątpliwości, że najlepsze płytki włoskie dostępne są tylko w salonie Paste-Group w Poznaniu. Niezwykła trwałość, wysoka jakość, wyrafinowana estetyka i piękna kolorystyka. Płytki włoskie Poznań to idealne wykończenie kuchni czy łazienki, gdyż bardzo łatwo utrzymują się w czystości. Nazywane są najpraktyczniejszymi, co sprawdzi się w domach pełnych dzieci i zwierząt. Płytki włoskie odznaczają się stuprocentową naturalnością i ekologią, o czym można przeczytać tutaj:

  System SAP