Każdy rodzaj skóry może korzystać z maseczek z mlekiem klaczy. Jest to produkt który uniwersalny sposób pozwala osiągnąć niesamowite efekty już przy krótkim stosowaniu. Kiedy stosuje się go regularnie potrafi on złagodzić oparzenia słoneczne oraz wszelkiego rodzaju zapalenia skóry. Bez problemu radzi sobie z trądzikiem oraz innymi niedoskonałościami. Jest w stanie bardzo ładnie złuszczyć nam skórę oraz sprawić że będzie miła w dotyku nawilżona i dobrze będzie przyjmowała inne kosmetyki.

Składniki aktywne colostrum bovinum.

Maseczka zawiera wiele składników odżywczych. Większość z nich pochodzi z kolosem bovino, które jest substancją znajdującą się w mleku colostrum zawiera ono wiele minerałów oraz składników odżywczych, które pozwalają na zmniejszenie szybkości starzenia się komórek. Wyregulowanie pracy różnych gruczołów oraz narządów, oraz sprawienie że nasza skóra zacznie dobrze reagować na to co jemy i na to co przyjmujemy.

Gdzie kupić.

Kosmetyki z mlekiem klaczy można kupić w wielu miejscach, należy jednak uważać żeby były kupione w miejscu wartym zaufania. Rodzaju maseczek można kupić na stronie Geneactive, gdzie można też znaleźć wiele informacji na temat poszczególnych kosmetyków.

  Jak fajnie pomalować salon - kreatywny poradnik dla każdego